کنترل دمای ماینر جهت آگاهی از دمای فارم و تدبیر خنک کاری محیط


تولید حرارت توسط ماینرها :
ماینر ها که در حال کار هستند تولید گرما می کنند . برای مشاهده دمای ماینر و درجه حرارت ماینر از راه دور به دستگاه کنترلر پیامکی یا کنترل راه دور ماینر نیاز است . تا بتوان علاوه بر روشن خاموش ماینر از دمای محیط ماینر نیز مطلع شد تا بتوان راهکاری برای تهویه یا خنک نمودن اتاق ماینر در نظر گرفت.

 
تهویه ماینر و خنک کاری ماینر :
اصولا با توجه به تولید گرما توسط تجهیزات ماینر باید از فن های تهویه و سیستم های تهویه خنک کننده برای اتاق ماینر استفاده نمود تا با این روش راندمان تجهیزات ماینر که در نهایت منجر به سود آوری بیشتر می شود را در نظر گرفت. پس لازم است مرتبا درجه حرارت ماینرها را از راه دور بصورت دستی یا اتوماتیک چک کنید تا متوجه تغییرات دمایی ماینر ها در ساعات مختلف شوید تا بهترین راهکار برای تهویه یا خنک کاری آنها را پیاده سازی نمود.

برای کنترل دمای ماینر از راه دور و خنک سازی دمای ماینر راهکارهای بسیاری وجود دارد که با مشاوره کارشناسان تک الکتریک می توانید از آنها به خوبی استفاده نمایید.

نمونه گزارش های دما که به صورت اتوماتیک بر روی موبایل ارسال می شود (تنظیم دمای مورد نظر به انتخاب شماست) که طبق راهنمای فارسی دستگاه انجام می شود:

مشاهده دمای ماینر

مشاهده نمونه کنترل راه دور دمای ماینر

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید