ماینر را از راه دور روشن ، خاموش کنید ، دما ، رطوبت و... ماینر را نیز از راه دور کنترل نمایید


هوشمند سازی تجهیزات تابلو برق ماینر را با سیستم های کنترلی به راحتی انجام دهید شما می توانید با پیامک از هزاران کیلومتری و با ریموت رادیویی از فاصله نزدیک تابلو برق و تجهیزات ماینر را روشن و خاموش کنید.
با استفاده از سیستم های کنترل دما ، کنترل رطوبت و سایر سیستم های حفاظتی و امنیتی راندمان تجهیزات ماینر خود را بالا ببرید
کنترل راه دور ماینینگ شما را قادر می سازد از راه دور گزارش قطع و وصل برق را بر روی موبایل خود دریافت نمایید و یا از راه دور دستگاه ماینر را روشن و خاموش کنید.یا بصورت خودکار فن ، کولر و... راه اندازی شوند.
علاوه بر کنترل راه دور ماینر می توان به تجهیزاتی نظیر تایمر ماینر ، ترموستات ماینر اشاره نمود که برای کنترل ماینر لازم هستند. به کمک ابزار کنترلی فوق می توان راندمان ماینر را افزایش داد.
برخی قطعات که در سیستم تابلو برق ماینر استفاده می شوند شامل : تایمر ماینر ، ترموستات ماینر ، کنترل راه دور ماینر که می تواند دارای قابلیت هایی مانند کنترل دمای از راه دور ماینر ، کنترل و گزارش رطوبت اتاق ماینر باشد. همچنین کنترل راه دور ماینر می تواند گزارش قطع و وصل برق را بر روی موبایل شما پیامک نموده و تماس گرفته و هشدار دهد.
در تابلو برق ماینر قطعاتی دیگری مانند کنتاکتور ماینر ، فیوز ماینر و... نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
تک الکتریک به عنوان بزرگترین سازنده کنترل راه دور پیامکی و رادیویی در ایران محصولات کنترل ماینر از راه دور را تولید می نماید.
مشاهده انواع کنترل راه دور پیامکی جهت کنترل تجیهزات ماینر

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید