هوشمند سازی تجهیزات برق صنعتی باعث جلوگیری از بروز سرقت می شود


جلوگیری از سرقت ترانس برق با دزدگیر ترانس :
مقابله با سارقین تجهیزات الکتریکی با استفاده از دزدگیر ترانس برق از بروز سنگین ترین سرقت های صنعتی جلوگیری به عمل می آورد.اخیرا با باتوجه به افزایش قیمت اقلام صنعتی مانند مس و تجهیزات ترانس برق سرقت ترانس های برق رشد مضاعفی داشته است. اما با کمک علم الکترونیک و دستگاههای دزدگیر صنعتی می توان از بروز خسارت های سرقت جلوگیری به عمل آورد.

دزدگیر ترانسعملکرد دزدگیر ترانس :
دستگاه دزدگیر ترانس تک الکتریک می توان با قطع هر یک از فازها و یا نول بلافاصله هشدار قطع کابل را بوسیله پیامک ، تماس تلفنی و در صورت لزوم آژیر اطلاع رسانی نماید.همچنین می توان اقلامی دیگری مانند چشم الکترونیک دزدگیر ، مگنت در برای اعلام باز شدن در تابلو یا در پست برق به دستگاه دزدگیر ترانس متصل نمود تا بلافاصله پس از مشاهده یا احساس خطر با مدیر دستگاه تماس برقرار کرده یا پیامک ارسال نماید.

روش کار دزدگیر ترانس :
روش کار دزدگیر ترانس حساسیت نسبت به قطع برق ورودی ترانس می باشد . اما می توان حساسیت آنرا برای خروجی ترانس هم در نظر گرفت که مدیر ترانس بتواند متوجه شود که ورودی برق ترانس قطع شده است یا خروجی ترانس قطع شده است.

ضمن اینکه سایر سنسورهای دزدگیر ترانس می توانند نسبت به شوک به سنسورهای ترانس نیز حساس شوند.هر یک از موارد توضیح داده شده با مشاوره قبل از خرید قابل کاهش یا افزایش خواهد بود.

دزدگیر چاه کشاورزی :
دزدگیر تک الکتریک جهت اعلام سرقت ترانس برق ، کابل و کنترل چاه های کشاورزی شما بدون حضور کشاورز در مزرعه مشکل را حل کرده ،با استفاده از این دستگاه میتوانید ازاین امکانات بهره مند شوید :
اطلاع از سرقت کابل ها و ترانس برق
اطلاع از قطع و وصل شدن برق شبکه
اطلاع از ورود افراد به موتور خانه ،انبار و..(عملکرد به عنوان دزدگیر اماکن ) توسط چشم الکترونیک یا مگنت
امکان اجرای دستوارت از شماره تلفن های مختلف با رمز(فعال و غیر فعال نمودن دزدگیر ازطریق تلفن ثابت و همراه به صورت تماس و پیام کوتاه)
امکان ذخیره شماره های همراه روی دستگاه

برخی مدل های هشدار دهنده قطع برق و دزدگیر ترانس را می توانید در سایت تک الکتریک مشاهده نمایید.
مشاورین تک الکتریک نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه دزدگیر ترانس می باشند.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید