کنترل راه دور دما بوسیله sms و موبایل به سادگی انجام می شود


با رشد سریع فناوری ، جهت کنترل دما نیز قابلیت های جدیدی بدست آمده است بطوریکه بوسیله ابزار ارتباطی مانند موبایل میتوان کنترل دما با sms را به آسانی از هر جای دنیا انجام داد.

در اینجا می خواهیم کنترل دما با sms را توسط دستگاه کنترل پیامکی مدل TR44 تک الکتریک توضیح دهیم:

دستگاه کنترل پیامکی مدل TR44 دارای قابلیت کنترل 4 وسیله برقی از راه دور با موبایل می باشد و دارای 4 ورودی دیجیتال با تحریک 12+ ولت نیز می باشد که میتوان انواع سنسورهای حرکت ، سنسور دود ، سنسور حرارت و... را به آن متصل نمود تا به محض بروز خطر از طریق پیامک یا تماس تلفنی بشما اخطار دهند. اما دستگاه TR44 دارای ورودی سنسور دمای DS18B20 نیز می باشد که بوسیله آن می توان در هر لحظه و بصورت آنلاین مقدار دمای محیط مورد نظر را روی موبایل از راه دور مشاهده نمود.

کنترل دما با SMS

این ورودی سنسور دما در دستگاه TR44 که کنترل دما با اس ام اس را انجام می دهد دارای قابلیت تنظیم سطح دمای ماکزیمم و مینیمم نیز می باشد که به محض رسیدن دما به مینیمم یا ماکزیمم تنظیم شده رله دستگاه قطع یا وصل می شود (دارای کنتاکت های باز و بسته و مشترک می باشد) و همچنین زمانی که به دمای میانگین تنظیمی برسد قطع و وصل انجام شود و عملا یک ترموستات هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور و قابل تنظیم از راه دور خواهید داشت.این دستگاه زمانیکه دما به حداقل یا حداکثر یا دمای نرمال برسد با یک پیامک مالک دستگاه را آگاه می سازد یا تماس تلفنی برقرار می شود تا هشدار را اعلام نماید.(از یک تا 5 نفر)ضمن اینکه میتواند تجهیزات سرمایشی یا گرمایشی متصل به خروجی را قطع یا وصل نماید.

محدوده اندازه گیری و کنترل دما در دسنگاه کنترل پیامکی TR44 از 20- تا 120+ درجه سانتیگراد می باشد.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید