روش های گوناگون کنترل شیر برقی از راه دور بوسیله ریموت رادیویی ، پیامک و یا از طریق اینترنت بدون محدودیت فاصله


با گسترش اپلیکیشن های موبایلی و پیام رسان ها می توان پیوند فناوری به برق را تبلور ایده های جدید دانست.امروزه طراحی و ساخت شیر برقی با قابلیت کنترل از راه دور آن هم از فاصله های بسیار دور و بدون محدودیت فاصله توسط موبایل ها فراهم شده است. در ایران نیز تک الکتریک به عنوان یک شرکت پیشرو در طراحی و ساخت انواع کنترل راه دور و کنترلر پیامکی بر اساس قابلیت های کنترلی موبایل پیاده سازی و تولید انبوه شده است. بطوریکه می توان آبیاری از راه دور و سیستم های کنترل راه دور بوسیله امواج رادیویی و پیامکی را به راحتی به خدمت گرفت.

کنترل راه دور شیر برقی

 

کنترل راه دور شیر برقی :
برای استفاده از کنترل راه دور شیر برقی می توان شیر برقی را به دستگاه اس ام اس کنترل تک الکتریک متصل نمود و با تعیین مدیر برای کنترل شیر برقی به راحتی آنرا از طریق سیمکارت موبایل روشن و خاموش نمود.

گزارش دهی قطع و وصل شیر برقی :
به محض قطع و وصل شیر برقی از راه دور پیامک روشن یا خاموش شدن شیر برقی برای مدیر ارسال می شود تا این اطمینان حاصل شود که شیر برقی بدرستی عمل کرده و قطع و وصل و آبیاری انجام شده است.

مشاهده شیر برقی و آبیاری از راه دور :
برای حصول بهتر نتیجه آبیاری می توان از دوربین بیسیم تک الکتریک استفاده نموده تا براحتی از فاصله دور بصورت زنده روی موبایل خود شاهد آبیاری باشید تا با اطمینان بیشتر از عملکرد آبیاری از راه دور نتیجه آبیاری را مشاهده نمایید.

مشاوران فنی تک الکتریک آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.
02144386099 و 09122381196

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید