با موبایل یا ریموت کنترل خانه از راه دور میسر می شود و می توانید لوازم برقی خانگی را از هر فاصله ای روشن و خاموش نمایید.


برای اینکه بتوان کنترل از راه دور خانه را با موبایل از صدها کیلومتری جهت خاموش یا روشن کردن لوازم برقی مانند روشنایی ، پمپ آب ، آبیاری از راه دور و... به عهده گرفت به دستگاه کنترلر پیامکی نیاز دارید تا با نصب آن در خانه و قرار دادن یک سیمکارت موبایل در آن و تعریف شماره موبایل خودتان به عنوان مدیر بتوانید لوازم برقی مورد نظر را از راه دور بوسیله پیامک روشن و خاموش نمایید و گزارش روشن یا خاموش شدن وسیله برقی مورد نظر را با پیامک روی موبایل مشاهده نمایید.

کنترل از راه دور خانه


در نوع پیشرفته تر می توانید با نصب دوربین بیسیم در محل مورد نظر از راه دور تصاویر صحنه های کنترل از راه دور را بصورت زنده روی موبایل مشاهده نمایید.
مثال : اگر شما در تهران هستید و می خواهید باغ یا گیاهان خود را در شهر دیگری آبیاری نمایید با موبایل خود و تنها با یک اس ام اس شیرهای برقی را وصل یا قطع کنید و همان لحظه بصورت زنده تصاویر آبیاری را روی موبایل خود مشاهده نمایید.
برای استفاده این قابلیت کم نظیر به یک کنترلر پیامکی تک الکتریک نیاز دارید و یک شیر برقی که به سیستم آبرسانی شما متصل است و یک دوربین بیسیم که در محل مورد نظر نصب می شود و بصورت زنده می توانید تصاویر را مشاهده نمایید.

کارشناسان تک الکتریک آماده مشاوره جهت تهیه سیستم آبیاری از راه دور هستند و یا سیستم کنترل از راه دور خانه برای روشن خاموش روشنایی ها ، پمپ های آب و...

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید