می توان از راه دور شیر آب را برای آبیاری گیاهان و درختان کنترل نمود


برای باز و بسته کردن شیر آب از راه دور به شیر برقی آب نیاز داریم تا بتوانیم آبیاری از راه دور را به آسانی توسط شیر برقی و کنترل راه دور با موبایل انجام داد.

آبیاری از راه دور

با کنترل راه دور پیامکی که قابلیت هایی مانند تایمر قابل برنامه ریزی هفتگی دارد می توان با برنامه ریزی از راه دور آبیاری گیاهان و درختان را بدون حضور در محل از راه دور انجام داد. و فیدبک آنرا نیز با پیامک بر روی موبایل مشاهده نمود و یا تصویر زنده محل آبیاری را بوسیله موبایل و دوربین گردان که در محل آبیاری نصب شده است انجام داد.

 

مشاهده زنده آبیاری


ویژگی شیر آب کنترل راه دور این است که نیازی به حضور فرد در محل نیست و چون از شیر برقی استفاده می شود به راحتی از هر فاصله ای (حتی از شهر دیگر ) قابل قطع و وصل می باشد.
برای انجام فرآیند آبیاری تنها به یک دستگاه کنترلر پیامکی نیاز است و اگر بخواهید تصاویر زنده محل آبیاری را نیز با موبایل مشاهده نمایید در محل مورد نظر نیاز به اینترنت می باشد اما برای کنترل شیر برقی و سیستم آبیاری از راه دور به اینترنت نیازی نیست و تنها با یک سیمکارت معمولی موبایل کار کنترل را از راه دور انجام می دهید.

نمونه سیستم های آبیاری از راه دور را اینجا مشاهده نمایید.در ضمن کارشناسان تک الکتریک آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید