کلید های محافظ جان تک فاز دو پل را به صورت زیر نصب نمایید.


بطور معمول کلیدهای محافظ جان نیز مانند فیوزهای مینیاتوری روی ریل نصب می شوند.
درمورد کلید‌های دوپل سیم نول ورودی به ترمینال مشخص شده با علامت N و سیم فاز به ترمینال مشخص شده با علامت L یا شماره 1 متصل می‌شود. و خروجی هم با علامت N یا نول و شماره 2 فاز خروجی مشخص می شود.

نصب فیوز محافظ جان

توجه : در برخی مدل های فیوز محافظ جان جای فاز و نول متفاوت است که تاثیری در عملکرد کلید محافظ جان ندارد.

 

دستورالعمل دوره بهره برداری از فیوز محافظ جان :
رعایت موارد زیر در استفاده از کلید محافظ جان به ایمنی شما کمک بسیاری خواهد نمود پس لطفا با دقت مطلب زیر را مطالعه نمایید.

قطع جریان برق توسط فیوز محافظ جان :

قطع جریان برق توسط کلید محافظ جان نشان دهنده آن است که حداقل یکی از وسایل برقی موجود در مدار و یا اینکه سیم کشی ساختمان دارای جریان نشتی می‌باشد که در این صورت باید ابتدا دو شاخه کلید وسائل برقی را از پریز‌ها بیرون آورده و پس از وصل مجدد کلید حفاظت از خطر برق گرفتگی مطابق با موارد زیر عمل نمود:

-چنانچه کلید محافظ جان دوباره جریان برق را قطع نمود:
این امر بدین معنی است که در سیستم سیم کشی داخل ساختمان و یا سیم‌های خروجی از مدار کلید حفاظت از خطر برق گرفتگی جریان نشتی بوجود آمده است و تا زمانی که این نشتی وجود داشته باشد کلید قابل وصل نخواهد بود و هر بار پس از وصل کلید، بلافاصله فرمان قطع می‌دهد که در این صورت بایستی توسط فرد متخصص نسبت به رفع نقص اقدام گردد.

-در صورتی که بعد از خارج نمودن کلیه وسایل برقی از مدار، کلید حفاظت از خطر برق گرفتگی، جریان برق را قطع نکند:
این امر بدین معنی است که در سیستم سیم کشی ساختمان مشکلی ندارد و یکی از وسائل برقی دارای جریان نشتی به بدنه می‌باشد که در این صورت وسائل برقی را تک تک به برق وصل نموده تا کلید قطع نماید، قطع کلید نشانه آن است که آن وسیله برقی دارای جریان نشتی به بدنه می‌باشد که بایستی نسبت به رفع نقص آن اقدام گردد.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید