فرستنده و گیرنده های آر اف یا فرستنده گیرنده RF امروزه مشکل گشای بسیاری از سیستم ها شده اند که بتوان آنها را از راه دور کنترل کرد.


از درب خانه تا پرده ها ، کنترل لامپ ، کنترل لوازم برقی تا صدها وسیله برقی دیگر از راه دور کنترل می شود جالب اینکه فاصله کنترل از راه دور هم نامحدود شده است. در فرستنده گیرنده های رادیویی می توان از فاصله نزدیک مثلا 1 متر تا چندین کیلومتر را براحتی کنترل نمود اما با ظهور سیستم های اینترنتی و جی اس ام این محدودیت هم برداشته شده و از هر جای دنیا می توان لوازم برقی را کنترل نمود.
فرستنده گیرنده های RF توانسته اند به سهولت در مصارف خانگی و صنعتی کاربردی شوند تا بتوان از آنها برای رفع مشکلات و موانع کنترلی استفاده نمود. از مزیت های کنترل رادیویی می توان کاهش هزینه های سیم کشی را نام برد و این مهم در کنار راحتی شخص کنترل کننده بسیار با اهمیت خواهد بود.
ما در تک الکتریک با مجموعه ای وسیع از سیستم های مبتنی بر امواج رادیویی و جی اس ام ، وای فای و اینترنت توانسته ایم محصولات بسیاری را در اختیار صنعت گران و علاقمند قرار دهیم تا بتوانند براحتی هر نوع سیستمی را از فاصله نزدیک تا دور کنترل نمایند.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید