دستگاههای هشدار دهنده قطع برق و تشخیص قطع برق را بیشتر بشناسید


اهمیت وجود برق و لزوم تشخیص قطع برق و اعلام هشدار قطع برق برای بسیاری از مکان ها امری حیاتی بشمار می رود لذا برای همین منظور تک الکتریک انواع مختلف هشدار دهنده قطع برق از جمله تشخیص قطع برق ساده که به محض قطع برق آژیر آن بصدا در می آید. این دستگاه دارای یک رله 220 ولت است که مستقیما به برق شهر متصل است و دارای یک آژیر 12 ولت قوی می باشد که به باتری متصل است که به محض قطع برق باتری و آژیر فعال شده و هشدار قطع برق بصدا در می آید.این دستگاه دارای دو مدل است که در مدل نخست پس از اتمام باتری می بایست تعویض شود ولی در مدل دوم باتری دارای شارژر اتوماتیک است که با دشارژ باتری مجددا شارژ خودکار باتری انجام می شود و چون دارای قطع کن خودکار می باشد پس از شارژ باتری مدار قطع می شود.

در مدل های پیشرفته تر هشدار دهنده قطع برق تک الکتریک دستگاههای هشدار دهنده علاوه بر آژیر می توانند تماس تلفنی باشما برقرار کنند و یا با ارسال پیامک هشدار قطع برق و وصل برق را اعلام نمایند این دستگاهها معروف به هشدار دهنده قطع برق سیمکارتی هستند و این هشدار دهنده های هوشمند توانایی شماره گیری خودکار و ارسال پیامک را نیز دارند.

در ساخت هشدار دهنده قطع برق پیامکی یا سیمکارتی از دستگاه کنترلر پیامکی ، باتری ، شارژر ، آداپتور و آژیر استفاده شده است.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید