نگران قطعی وقت و بی وقت اینترنت (مودم سیمکارتی و مودم ADSL) و طی کردن یک مسیر دور برای روشن و خاموش مودم اینترنت خود نباشید اینکار بصورت خودکار توسط نگهبان مودم تک الکتریک به راحتی انجام می شود.


حتما تاکنون با مشکل قطع اینترنت مواجه شده اید مخصوصا اگر راه دور باشد و دسترسی به مودم اینترنت هم نداشته باشید تا بتوانید مودم را مجددا راه اندازی نمایید. و گاهی بدلیل اختلالات شبکه از سمت شرکت سرویس دهنده اینترنت یا ISP سرویس دهی اینترنت قطع می شود و یا در صورت اتمام بسته های اینترنت و یا اعتبار سرویس پس از شارژ مجدد نیاز به خاموش و روشن کردن مودم هست.

تک الکتریک با راهکاری اتوماتیک کنترل مودم شما را با دستگاه خودکار کنترل مودم TG4 انجام می دهد بطوریکه با این دستگاه از ویژگی بررسی لحظه ای مودم های ADSL و مودم های سیمکارتی و ریبوت کردن مودم جهت برقراری مجدد اینترنت و اعلام هشدار قطعی ارتباط برخوردار می شوید.

از ویژگی های دیگر این دستگاه قابلیت کنترل از راه دور پیامکی نیز می باشد که دارای 4 خروجی رله ، 4 ورودی دیجیتال برای گزارش دهی انواع سنسور مانند سنسورها دود ، مگنت و... مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربردهای کنترل مودم و کنترل پیامکی :
کاربرد های این دستگاه : جهت کنترل ماینر ، کنترل دوربین های مدار بسته که دارای مودم اینترنت هستند و مشکل قطعی اینترنت دارند و سایر مراکزی که از مودم های اینترنت استفاده نموده و مشکل قطعی اینترنت دارند.

برای مشاهده قیمت و اطلاعات بیشتر نگهبان مودم و کنترل راه دور مدل TG4 روی تصویر زیر کلیک نمایید.

نگهبان مودم

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید