طرز تهیه دزدگیر ارزان قیمت سیم کارتی با چشم الکترونیک و آژیر و سایر لوازم جانبی دزدگیر


استفاده از دزدگیر ارزان و کاربردی برای تامین امنیت بیشتر اماکن مانند دزدگیر خانه ، دزدگیر مغازه ، دزدگیر ویلا و... ضروری است اما قیمت های بالای دزدگیر سبب شده عده ای از نصب دزدگیر اماکن صرف نظر کنند.

تک الکتریک با ایده ای جدید دزدگیری ساده ولی کاربردی با امکانات یک دزدگیر حرفه ای را طراحی و تولید نموده است که به عنوان ارزان ترین دزدگیر سیمکارتی در ایران شناخته شده است.

این دستگاه دزدگیر تحت عنوان مینی دزدگیر شناخته می شود که دارای دو زون ورودی ، یک خروجی آژیر و یک خروجی آزاد برای کنترل یک وسیله برقی از راه دور استفاده می شود. این دزدگیر فاقد صفحه نمایش و صفحه کلید است که سطح امنیت آنرا بالاتر برده است و کلیه تنظیمات توسط مدیر دزدگیر و با اس ام اس طبق دفترچه راهنمای فارسی دزدگیر انجام می شود.

می توان از انواع چشم الکترونیک فضای داخل و بیرون یا چشم الکترونیک های حساس وزنی برای متصل نمودن به این دزدگیر استفاده نمود.چشم های وزنی اجسام زیر 25 کیلوگرم را نمی بینند و هشدار دزدگیر برای اجسام بالای 25 کیلوگرم فعال می شود و این ویژگی برای خانه هایی که دارای حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و پرنده هستند بسیار اهمیت دارد.

این دزدگیر ارزان دارای یک آژیر محیطی است که قابلیت قطع ووصل آن بوسیله ریموت و اس ام اس از راه دور امکان پذیر است.

یکی دیگر از ویژگی های این دزدگیر اعلام قطع برق و وصل برق بصورت پیامک و تماس می باشد که مالکین آن را سریعا مطلع می سازد.

 

دزدگیر ارزان

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید یک دزدگیر ارزان سیمکارتی با کلیه لوازم مورد نیاز جانبی معرفی شده است و می توانید آنرا از تک الکتریک تهیه نمایید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید