برای مکان هایی مانند باغ و یا ویلا باید از دزدگیر باغ و یا دزدگیر ویلا استفاده نمود


در مکان هایی مثل ویلاها و باغ ها ممکن است برق سراسری وجود داشته باشد و یا بطور کلی برق رسانی هنوز برای باغ یا ویلای شما انجام نشده باشد که در دو حالت می توان از دزدگیر باغ و دزدگیر ویلا استفاده نمود.

دزدگیر باغ و دزدگیر ویلا در صورت وجود برق در محل :
در حالت اول اگر در باغ یا ویلا برق وجود داشته باشد از دزدگیر اماکن استفاده می کنیم و برای زمان قطع برق های احتمالی نیز دزدگیر را به باطری مجهز می نماییم تا در صورت قطع برق دزدگیر فعال باقی بماند که در این حالت دزدگیر فوتون می تواند گزارش قطع و وصل برق را نیز روی موبایل شما بصورت پیامک اعلام نماید.

بطور کلی در حالت اول نیاز به دزدگیر اماکن دارید و یک عدد باطری دزدگیر و سنسورهای مورد نیاز مانند چشم الکترونیک ، مگنت ، شوک سنسور و...

دزدگیر باغ و دزدگیر ویلا در صورت عدم وجود برق در محل :
اما در حالت دوم که باغ یا ویلا فاقد برق باشد بهترین گزینه استفاده از باطری و انرژی خورشیدی می باشد که برای دزدگیر باغ و یا دزدگیر ویلا از پنل خورشیدی ، باطری و تجهیزات مورد نیاز دیگر مانند کنترلر شارژ استفاده می گردد که کارشناسان تک الکتریک بهترین گزینه ها را برای استفاده از دزدگیر خورشیدی به شما اعلام خواهند کرد.

در حالت دوم به دزدگیر اماکن نیاز داریم و یک عدد باطری دزدگیر که در صورت استفاده از پنل خورشیدی از باطری قوی تر استفاده می شود تا مدت زمان برق دهی بیشتری داشته باشد و سنسورهای مورد نیاز مانند چشم الکترونیک ، مگنت ، شوک سنسور و...

چشم خطیحفاطت محیط باغ و ویلا با چشم الکترونیک خطی :
همچنین برای حفاطت اطراف باغ یا ویلا  می توان از چشم خطی یا بیم خطی استفاده نمود که ابندا و انتهای دو نقطه را بصورت خطی با امواج مادون قرمز تحت پوشش و حفاظت قرار می دهد.

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان تک الکتریک از اینجا در تماس باشید

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید