رله قابل قطع و وصل از راه دور با موبایل و ارسال پیامک و تک زنگ


با کمک رله قطع و وصل برقی می توان لوازم برقی مختلف را از راه دور با موبایل روشن و خاموش نمود.بطور مثال می توان از راه دور شیر برقی آب که به سیستم آبیاری متصل است را روشن و خاموش نمود یا پمپ آب را از راه دور با موبایل روشن و خاموش نمود . بطور کلی اغلب لوازم برقی مورد نیاز که لازم است از راه دور روشن یا خاموش شوند بوسیله رله قطع و وصل برقی قابل کنترل می باشند.

رله قطع و وصل برقی

یک مثال ساده برای استفاده از رله قطع و وصل برقی را شرح می دهیم:

بطور مثال شما دارای خانه ای در شهر دیگری غیر از محل سکونت فعلی خود دارید و می خواهید قبل از مسافرت به این محل گرمایش یا سرمایش آنرا بکار انداخته تا حل مورد نظر در زمستان گرم و در تابستان خنک شود. اگر رله پیامکی را در این محل قرار دهید می توانید از راه دور تجهیزات سرمایشی و یا گرمایشی را روشن خاموش نمایید و حتی مقدار دمای محل مورد نظر را روی موبایل خود از هزاران کیلومتر دورتر مشاهده نمایید.

یا اگر بخواهید گیاهان و درختان باغچه خود را از راه دور آبیاری کنید بوسیله رله پیامکی این کار به سادگی و تنها با یک پیامک ممکن می شود.ضمن اینکه دستگاه رله اس ام اسی قابلیت گزارش دارد که بگوید وسیله مورد نظر روشن شد یا خاموش شد و شما بوسیله پیامک عملکرد آنها را چک کنید.

و کمی اگر فراتر فکر کنیم می توانیم حتی تصویر محل مورد نظر را نیز بوسیله دوربین بیسیم بصورت آنلاین روی موبایل خود مشاهده نمایید.

کارشناسان تک الکتریک آماده مشاوره رایگان با شما می باشند.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید