می دانید که دستگاههای اس ام اس کنترل تک الکتریک دارای ورودی می باشد که می توانید سنسورهای مختلف را به آن متصل نماییم و در اینجا می خواهیم نحوه نصب مگنت را آموزش دهیم.


کاربرد مگنت در اس ام اس کنترل :

همگی دستگاههای اس ام اس کنترل تک الکتریک دارای ورودی دیجیتال می باشند که با 0 تا 12 ولت دی سی تحریک می شوند.با این قابلیت می توان انواع سنسور مگنت با سیم را به دستگاههای اس ام اس کنترل مانند مدل TR44 متصل نمود تا مانند یک سنسور دزدگیر عمل نماید.

مگنت

نحوه اتصال مگنت به اس ام اس کنترل :

در مگنت دو پیچ شامل ورود و خروج سیم وجود دارد. از 12+ ولت تغذیه (مثبت ) یک سیم به یکی از پایه های مگنت متصل نمایید و سپس از پایه دیگر مگنت یک سیم به ورودی 1 تا 4 متصل نمایید.

نصب مگنت روی در :

مگنت ها دارای دو قسمت هستند که یکی روی در متحرک و دیگری روی چارچوب در نصب می شود و به محض باز شدن در مگنت فعال می شود.

توجه : قسمت سنسور مگنت که سیم ها به آن متصل است در چارچوب قرار میگیرد و قسمت دیگر مگنت که هیچ سیمی هم به آن متصل نمی شود به در متحرک متصل می شود.

نصب مگنت در

 

عملکرد مگنت در اس ام اس کنترل TR44

در صورتیکه طبق نقشه اس ام اس کنترل TR44 خروجی مگنت به ورودی 4 متصل شده باشد و با فرض اینکه ALRMON را به شماره سیمکارت دستگاه خود پیامک کرده و زمان مورد نظر را بصورت دستوری ALARM#1 پیامک کرده باشید. با باز شدن در پیامک برای مدیر ارسال می شود و خروجی 4 به مدت 1 دقیقه وصل می شود.می توانید از خروجی 4 برای یک آژیر استفاده نمایید تا طبق زمان داده شده به دستگاه 1 دقیقه بصدا در آید.

برقراری تماس تلفنی با باز شدن در :

در صورتی که کد 2222 را به سیمکارت دستگاه خود پیامک نمایید به محض باز شدن در علاوه بر ارسال پیامک با شما تماس گرفته می شود تا سریعا از باز شدن در باخبر شوید.

متصل نمودن دو مگنت به یک ورودی اس ام اس کنترل :

برای متصل نمودن تعداد بیشتری مگنت به اس ام اس کنترل باید آنها را مطابق شکل زیر با هم سری نموده و به ورودی اس ام اس کنترل متصل نمایید.

 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید