بوسیله موبایل بدون محدودیت فاصله یا با ریموت رادیویی کنترل راه دور کنتاکتور را به عهده بگیرید.


برای کنترل راه دور تجهیزات برقی از راه دور می توان از کنترلر پیامکی یا ریموت رادیویی استفاده نمود بطوری که اگر بدون محدودیت فاصله بخواهیم کنتاکتور را قطع یا وصل کنیم از اس ام اس کنترل تک الکتریک استفاده می شود . و اگر فاصله کنترل کنتاکتور نزدیک باشد (تا حدود 1500 متر ) از ریموت رادیویی تک الکتریک استفاده می شود.

کنتاکتور

مزیت کنترل راه دور کنتاکتور :
مزیت استفاده از کنترل راه دور کنتاکتور این است که میتوان از کنتاکت های باز و بسته کنتاکتور برای دریافت پیغام های خطای پیش آمده نیز استفاده نمود زیرا کنترلر پیامکی تک الکتریک دارای ورودی دیجیتال می باشد و امکان گزارش هرگونه خطا را بصورت پیامک بر روی موبایل دارد و حتی می توان پیغام های خطا را بصورت تماس تلفنی نیز دریافت نمود.

گزارش پیغام های خطا روی موبایل :
برخی از پیغام های خطا را که میتوان از راه دور بر روی موبایل مشاهده نمود مانند گزارش قطع و وصل برق ، مشاهده حرکت در اطراف تابلو برق و تجهیزات الکتریکی مانند کنتاکتور و... ( که به عنوان دزدگیر عمل می کند) .یا اگر از میکروسوییچ یا مگنت استفاده نمایید به محض باز شدن درب گزارش آن بر روی موبایل شما پیامک می شود یا با شما تماس گرفته می شود. و امکان استفاده از انواع سنسورهای دیگر مانند سنسور دود ، سنسور حرارت و... نیز می باشد.

توجه نمایید که کنترل تجهیزات سنگین الکتریکی از راه دور بوسیله کنتاکتور و کنترلر تک الکتریک بدون محدودیت در آمپر و توان امکانپذیر است.

کارشناسان تک الکتریک آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه کنترل راه دور کنتاکتور و تجهیزات دیگر برقی هستند.در ضمن می توانید یک نمونه کنترلر پیامکی را اینجا مشاهده نمایید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید