یکی از پرقدرت ترین دستگاههای ارز دیجیتال در دنیا ماینر a11 است که تاکنون بی رقیب مانده است


اگر برای شما راندمان بالا و مصرف انرژی اهمیت دارد باید بدانید مصرف برق دستگاه ماینر a11 یا بطور کامل Innosillicon A11 Pro به ازای تولید 2000 مگاهش فقط 2500 وات (معادل 11 آمپر) مصرف میکند.این توان مصرفی برای چنین دستگاهی بسیار عالی و به صرفه میباشد.شاید رقم 2500 به نظر زیاد بیاید اما همانطور که در بالا اشاره شد این ماینر معدل 16 عدد کارت گرافیک 3090 با مصرف 300 واتی ، ماین میکند! در نتیجه برای دریافت 2000 مگاهش در واقع شما نیاز به 4800 وات داشتید! در واقع مهندسان اینوسیلیکون برای عملی کردن مصرف 2500 واتی چیزی شبیه به معجزه را انجام داده اند!

ماینر a11موفقیت شرکت بزرگ اینوسیلیکون در تولید ماینرهای اتریوم و اتریوم کلاسیک گویا تمامی ندارد و استقبال بی نظیر ماینرهای سرتاسرجهان از دستگاه های نسل پیش یعنی A10 Pro این شرکت را واداشته تا نسل جدید اسیک ماینرهای اتریوم خود را تحت عنوان A11 Pro معرفی نماید.

دستگاه ماینر A11 پرو با قدرت پردازش 2000 مگاهش و رم 8 گیگابایت میتواند تا مدت ها خیال شما را از ماینینگ ارزهای جذاب Etherum و Etherum Classic راحت نماید.

بسیاری معتقد بودند صنعت اسیک با الگوریتم ETH کاملاً بیگانه است ! برای استخراج طلایی مانند Etherum شما میبایست تعداد زیادی کارت گرافیک قدرتمند ، مین برد ، پاور و … تهیه میکردید.

اما شرکت Innosillicon بار دیگر و با ارائه ی نسخه ی به روز ماینر A11 پرو ، این حرف را رد کرد و اسیک ماینری قدرتمند ارائه داد تا تجیهزاتی که شاید روزی اندازه ی یک اتاق خواب را اشغال میکرد ، در جعبه ی کوچکی خلاصه شود و فقط نیاز به برق و کابل شبکه برای اتصال به اینترنت نیاز داشته باشد.


همچنین بدلیل استفاده از ساختار گرافیکی دمای تولید شده از این ماینر بسیار کم میباشد و با دستگاهی بسیار خنک و بهینه روبرو هستید.

همانطور که اشاره شد این دستگاه بر اساس الگوریتم ETH استخراج می نماید ، یعنی قادر است ارزهایی چون Ethereum , Ethereum Classic , Ubiq و … را ماین کند.

قدرتمندترین ماینر اتریوم در حال حاضر در دنیا a11 می باشد
چندی پیش گمان میکردیم ماینر A10Pro+ با 750 مگاهش/ثانیه قدرتمندترین ماینر اتریوم در سال 2021 خواهد بود ، اما این پیش بینی با تولید جدید شرکت اینوسیلیکون اشتباه از آب درآمد! این شرکت ماینر A11 Pro با سه برابر قدرت پردازش بیشتر معرفی کرد و تمامی فعالین این حوزه را غافلگیر کرد!

به هرحال با این مگاهش تولیدی کارت گرافیک های غولی همچون RTX 2090 شرکت انویدیا با قیمت های 70 میلیونی و با 24 گیگ رم فقط قادرند 121 مگاهش استخراج نمایند! این یعنی با داشتن ماینر A11 Pro  شما در واقع 16 عدد کارت گرافیک Nvidia RTX 3090 را جهت ماینینگ به کار گرفته اید!

ماینر A11 Pro و 8 گیگابایت رم
توجه داشته باشید در استخراج اتریوم علاوه برای قدرت پردازش ، میزان رم دستگاه نیز بسیار مهم است.در نتیجه در این مدل که در سال 2021 وارد بازار شده  ،  از 8GIG رم داخلی سامسونگ استفاده شده است.شرکت Sumsung در تولید رم های DDR6 تامین کننده بسیاری از شرکت های تولید کننده کارت گرافیک میباشد و اینوسیلیکون نیز برای دستگاه اسیک ماینر خود با این شرکت کره ای همکاری داشته است.

با رم هشت گیگابایت میتواند تا اواسط سال 2025 میلادی به راحتی اتریوم و اتریوم کلاسیک را استخراج نماید.در مورد سایر ارزهای دیجیتال در الگوریتم ETH تا سال های بعد نیز نگرانی نخواهید داشت.

درآمد این دستگاه در حال حاضر روزانه 230 دلار میباشد

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید