آشنایی بیشتر با ماینر a10 و ویژگی های خاص ماینر a10


با رشد سریع رمز ارزها دستگاههای استخراج ارز دیجیتال جدید مانند ماینر a10 وارد بازار رقابت شده اند و بعد از مدت ها انتظار شرکت بزرگ اینوسیلیکون ماینری متفاوت با سایر ماینرها روانه ی بازار کرد.ماینر A10 Pro 6G  آمده تا قدرت پردازش فوق العاده ی 500 مگا هرتز و 6 گیگابایت رم ، ورق را به نفع استخراج کنندگان ارز دیجیتال اتریوم برگرداند.بسیاری از تحلیلگران معتقدند اتریوم به دلیل ماهیتی متمایز خود میتواند روزی از بیت کوین ،پادشاه ارزهای دیجیتال نیز ، ارزشمند تر باشد.

ماینر a10بسیاری معتقد بودند صنعت اسیک با الگوریتم ETH کاملاً بیگانه است.  برای استخراج طلایی مانند Etherum شما میبایست تعداد زیادی کارت گرافیک قدرتمند ، مین برد ، پاور و … تهیه میکردید.

اما شرکت Innosillicon بار دیگر و با ارائه ی نسخه ی به روز ماینر A10 با عنوان مدل Pro ، این حرف را رد کرد و اسیک ماینری قدرتمند ارائه داد تا تجیهزاتی که شاید روزی اندازه ی یک اتاق خواب را اشغال میکرد ، در جعبه ی کوچکی خلاصه شود و فقط نیاز به برق و کابل شبکه برای اتصال به اینترنت نیاز داشته باشد.

در استخراج اتریوم علاوه برای قدرت پردازش ، میزان رم دستگاه نیز بسیار مهم است.در نتیجه در این مدل که در سال 2020 معرفی گردیده ،  از 5GIG رم داخلی استفاده شده است.

اما زمانی که به مصرف برق دستگاه ماینر Innosillicon A10 Pro بی نظیر میرسیم دیگر حرفی برای گلایه باقی نمی ماند.شما میتوانید با مصرف برق 750 وات بر ساعت روزانه زندیک به 12 دلار اتریم استخراج نمایید! این یعنی با یک دستگاه کم مصرف و فوق العاده خنک روبرو هستید !

همانطور که اشاره شد این دستگاه بر اساس الگوریتم ETH استخراج می نماید ، یعنی قادر است ارزهایی چون Ethereum , Ethereum Classic , Ubiq و … را ماین کند.

سایر مشخصات دستگاه ماینینگ اینوسیلیکون A10 Pro ETH :
وزن: 8.1 کیلوگرم
فن خنک کننده : 2 عدد
تولید صدا: 75db
درگاه اتصال به شبکه : Ethernet
ارزهای قابل استخراج: اتریوم (ETH)، اتریوم کلاسیک (ETC)، موزیک کوین (MUSIC)، یوبیک (UBQ)
دمای محیط مطلوب: 5 تا 40 درجه سانتیگراد
رطوبت مطلوب: 5 تا 95 درصد

درآمد این دستگاه در حال حاضر روزانه 45 دلار میباشد.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید