روش نصب سنسور دستگاه کنترلر دما و رطوبت TH6


برای اتصال سنسور دما از نوع  SHT10 روی کنترل دما و رطوبت TH6 باید طبق نوشته روی دستگاه و سنسور 4 ترمینال D , C , + , - را به پین ترمینال روی دستگاه، متصل کنید . سیم + به VCC و سیم – به GND متصل شود .

سنسور th6


در اتصال سنسور به دستگاه دقت لازم را داشته و از استحکام کامل محل اتصال سنسور به ترمینال ها اطمینان حاصل کنید . در صورت قطع شدن ارتباط دستگاه با سنسور ، دستگاه ضمن براقراری تماس اضطراری با مدیران پیامک SENSOR ERROR!!! را ارسال خواهد کرد  . در این حالت رله ها از مد اتوماتیک خارج شده و لازم است کاربر تا برقراری مجدد ارتباط دستگاه با سنسور  تجهیزات را به صورت دستی کنترل نماید.

محدوده کار دمای سنسور -40 تا +125 درجه سانتی گراد و رطوبت 0 تا 100 درصد می باشد فاصله استاندارد و توصیه شده برای کابل سنسور تا دستگاه 3 متر با کابل مخصوص می باشد
در صورتی که هشدار رطوبت بالای 100 برای کاربر ارسال شدن نشانه خرابی یا جدا شدن سنسور از دستگاه می باشد که در صورت جدا شدن سنسور بالای 300 درصد نمایش داده می شود . در صورتی که روی نمایشگر جلوی دما و رطوبت ERROR نمایش داده شده است نشانگر خرابی سنسور یا عدم اتصال صحیح سنسور می باشد .

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید