ردیاب خودرو

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

ردیاب خودرو و موتورسیکلت ET25 یکی از کاملترین و پیشرفته ترین ردیاب های سیمکارتی

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

نصب ردیاب سیمکارتی :
ردیاب سیم کارتی ET25 دارای ابعاد کوچک با امکان نصب در هر جای خودرو بصورت مخفی قابل نصب میباشد که قابلیت خاموش کردن خودرو و موتورسیکلت در هرنقطه از دنیا را دارد یکی از ویژگی های این ردیاب سی پی یو MEDIATEK MTK 2503D میباشد و مانع از خطا و ارور این ردیاب میشود.
قابلیت نصب ردیاب :
ردیاب ET25 قابل نصب بروی انواع خودرو ایرانی و خارجی و موتورسیکلت سبک و سنگین و اسکوترهای برقی بوده و هیچ اختلالی در کامپیوتر خودرو ECU به وجود نمی آورد.
باتری ردیاب خودرو :
ردیاب ET25 دارای باطری 100 میلی آمپر سوپر لیتیوم بوده که هنگامی که ردیاب از وسیله نقیله جدا میشود آلارم به صورت پیامک و اپلیکیشن برای خط و نرم افزار از پیش تعریف شده به همراه موقعیت آن ارسال میکند.
تنظیم سرعت برای ردیاب:
از دیگر قابلیت های این ردیاب امکان تعریف کردن حداکثر سرعت برای خودرو میباشد که اگر سرعت خودرو بیش از سرعت تعریف شده باشد هشدار به صورت پیامک و اپلیکیشن برای صاحب خودرو ارسال میشود.
فضای مورد نیاز ردیاب خودرو:
ردیاب ET25 دارای فضای کلود(ابری) تا 6ماه بوده به این صورت که میتوانید مسیرهای تردد شده خودرو را تا 6 ماه قبل همراه با سرعت های ثبت شده به صورت دقیق مشاهده کنید.
بدنه ردیاب :
درجه ضدآب بودن این ردیاب IPX5 بوده و مناسب برای خودروهای آفرود نیز میباشد.
ویژگی قانونی ردیاب خودرو:
سریال ردیاب ها ثبت شده در همتا است و مشکل رجیستری ندارد ردیاب ET25 جیمی دارای اکانت یک ساله رایگان و قابل شارژ تا 20 سال میباشد.