تلفن دیواری

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

تلفن دیواری برند CFL با قابلیت استفاده به عنوان تلفن رومیزی و تلفن دیواری

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

گوشی تلفن دیواری و رومیزی CFL-2300 یکی از گوشی های تلفن خوش فرم CFL می باشد که با کارایی های زیر می تواند نیازهای تلفن در محیط های خانگی ، اداری ، کابین آسانسور و... را برآورده سازد.

از مزایای این گوشی می توان به عدم نیاز به برق مستقیم اشاره نمود هر چند آن دسته از گوشی های رومیزی که دارای منشی می باشند حتما باید به جریان برق اتصال داشته باشند و در صورت قطع بودن برق، این گوشی ها نیز قابل استفاده نمی باشند و همچنین برخی از گوشی های رومیزی جهت نمایش شماره تماس گیرنده نیاز به باطری دارند که این امر نیز گاها برای کاربران مشکل ساز می گردد. از دیگر امکانات مهم گوشی های تلفن رومیزی وجود آیفون یا بلندگو می باشد البته باید توجه داشت که بلندگو یا آیفون تنها با جریان برق یا باتری قابل استفاده میباشد.

تلفن رومیزی سی اف ال مدل CFL-2300 از سیستم های کالر آیدی (شماره انداز) FSK/DTMF پشتیبانی می کند، ثبت تماس های ورودی و خروجی و امکان مرور و حذف تماسها، قابلیت تماس مجدد با آخرین شماره و قابلیت تنظیم فلش نیز از ویژگی های مهم این تلفن رومیزی می باشد، این تلفن با طراحی خود در مصرف انرژی صرف جویی کرده و از تداخل خطوط نیز جلوگیری خواهد کرد.

رنگ تلفن مورد نظر با توجه به موجودی انبار تک الکتریک برای مشتریان ارسال می گردد.در صورت نیاز به رنگ خاص در توضیح سفارش قید نمایید.