ضبط و پخش مکالمه تلفن
ضبط و پخش مکالمه تلفنمحتویات ضبط و پخش مکالمات تلفن

ضبط و پخش مکالمات تلفن

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
SP

تماس بگیرید

معرفی

دستگاه ضبط مکالمات تلفن با قابلیت پخش و کنترل راه دور

بررسی تخصصی

دستگاه ضبط مکالمات تلفنی تک خط منشی دار جهت ارتقا روابط تلفنی شرکت ها تولید شده است. این دستگاه دارای منشی تلفنی دو طرفه‌ی بلند مدت نیز می‌باشد که باعث کاهش مکالمات غیر ضروری و پاسخگویی 24 ساعته خط تلفن ‌می‌شود.

مکالمات ضبط شده توسط دستگاه ضبط مکالمات با کالرآی‌دی یا اطلاعات تماس، شامل:
شماره تماس گیرنده، داخلی پاسخگو، ساعت و تاریخ برقراری تماس و مدت زمان مکالمات ثبت می‌گردند.

ضبط مکالمات تماس هایی که از بیرون با خط گرفته می‌شود، پس از آمدن زنگ و برداشتن گوشی، و تماس هایی که از داخل گرفته می‌شوند با برداشتن گوشی و شماره‌گیری آغاز می‌شود. در هنگام ضبط، دستگاه LED با رنگ قرمز چشمک می‌زند.
 
دسترسی به مکالمات ضبط شده و اطلاعات تماس:
 با استفاده از دکمه های روی دستگاه، تنظیم تاریخ حاضر که مکالمات بعدی بر اساس آن ثبت می‌شوند، روشن و خاموش کردن، پخش و توقف پخش اصوات، پخش صوت قبلی و بعدی، اعلام اطلاعات هر تماس و پاک کردن اصوات و… امکان پذیر است.
 
درصورت تمایل به شنیدن اصوات از راه دور، با خطی که دستگاه ضبط مکالمات تلفنی تک خط به آن متصل است، تماس بگیرید. پس از شنیدن 7 بوق تلفن(تعداد بوق ها از تنظیمات قابل تغییر هستند) رمز دستگاه که به طور پیش فرض 1234 می‌باشد را وارد کنید. با انجام این کار وارد پنل گویای دستگاه خواهید شد و  با راهنمایی گویا دستگاه می‌توانید به اصوات مورد نظر، از راه دور دسترسی پیدا کنید.
با در آوردن رم دستگاه و قراردادن آن در رم ریدری که در جعبه‌ی دستگاه موجود می‌باشد و اتصال آن به کامپیوتر نیز مکالمات ضبط شده قابل مشاهده هستند.
 
در صورت نیاز می‌توانید اطلاعات کامل تر را در دفترچه راهنمای دستگاه مشاهده کنید.
 
مشخصات دستگاه ضبط مکالمات تلفن:
ابعاد دستگاه ضبط مکالمات صوت پرداز 8*12*4 سانتی متر است و با دستگاه های DTMF و FSK سازگار می‌باشد. همچنین می‌توانید در حین تماس، تلفن را شنود نمایید. تغذیه‌ی برق دستگاه با آداپتور 9 ولت انجام می‌شود و مصرف برق تنها 1 وات می‌باشد. دستگاه نیازی به اتصال با هیچ گونه وسایل جانبی از جمله کامپیوتر ندارد. در صورت نیاز می‌توان سیستم را به گونه‌ای تنظیم کرد که تنها مکالمات یک طرف(فقط ضبط تماس هایی که از داخل گرفته می‌شود یا تماس هایی که از خارج گرفته می‌شود) ضبط گردد. دستگاه ضبط مکالمات تلفنی صوت پرداز دارای بلندگوی داخلی و علاوه بر آن جک خروجی هدفون می‌باشد.
 
مدت زمان ضبط مکالمات تلفنی:
اصوات تلفن با فرمت WAV ضبط می‌شوند. مدت زمان ضبط دستگاه ضبط مکالمات تک خط با توجه به مقدار حافظه‌ی جانبی متغیر است. در صورت انتخاب این محصول، دستگاه شما قابلیت ضبط 280 ساعت را خواهد داشت.
 
گارانتی ضبط مکالمات تلفنی:

دستگاه تا 22 ماه گارانتی می‌باشد. در صورت مخدوش شدن سریال گارانتی و یا باز شدن پلمپ گارانتی فاقد اعتبار می‌باشد. همچنین گارانتی شامل رم ریدر و سیم های کنار دستگاه نمی‌باشد.

متعلقات همراه ضبط مکالمات تلفن:
یک دستگاه مرکزی ضبط مکالمه
آداپتور
رم ریدر
رم 8 گیگ
سیم تلفن
دفترچه راهنمای فارسی

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
SP
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید