شارژ کنترل 5 آمپر ساده

وضعیت موجود
قیمت ۳۶۵,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

کنترل شارژ سیستم های خورشیدی 5 آمپر بدون درگاه یو اس بی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

در سیستم های خورشیدی که پنل و باتری استفاده می شود برای کنترل شارژ از این محصول استفاده می شود تکنولوژی این شارژ کنترلر PWM است و تا 5 آمپر را می‌تواند از پنل خورشیدی دریافت کند و به باتری بدهد. ولتاژ سیستم 12 ولت است پس باید باتری ها به صورت موازی بسته شوند و به هیچ عنوان باتری ها سری نشوند.

پنل‌های خورشیدی‌ که ولتاژ مدار باز آنها کمتر از 30 ولت باشد و جریانی کمتر از 5 آمپر داشته باشند مناسب این شارژ کنترلر هستند.در واقع حدودا پنل‌های خورشیدی زیر 80 وات مناسب شارژ کنترلر LS0512 هستند. البته این قطعی نیست و محدودیت‌های مذکور باید در هر پنل خورشیدی تایید شود. 

معرفی کامل شارژ کنترلر خورشیدی 5 آمپر برند EPEVER سری LS تکنولوژی PWM
این شارژ کنترلر تا 5 آمپر را می‌تواند از پنل خورشیدی دریافت کند. و باتری را با رنج ولتاژ 8 الی 16 ولت شارژ میکند. تکنولوژی بکار رفته در این شارژ کنترلر PWM است که یک تکنولوژی ساده به حساب می آید و کمی از راندمان تولید برق توسط پنل خورشیدی را کاهش میدهد. جهت افزایش راندمان می‌توانید از شارژ کنترلرهای MPPT استفاده کنید.


ارتباط بین کاربر و دستگاه از طریق 6 عدد LED و 1 کلید صورت می‌پذیرد. 4 عدد LED وضعیت شارژ باتری را مشخص می‌کنند. یک LED برای وضعیت پنل و یک LED برای وضعیت بار به کار رفته است . با کمک کلید می توان خروجی بار شارژکنترلر را خاموش و روشن کرد و نوع باتری را از بین Sealed، Flooded و Gel انتخاب کرد.


دارای حفاظت الکترونیکی شامل :
1- حفاظت اضافه ولتاژ باتری ( Battery Overvoltage Protection)
2- حفاظت اضافه ولتاژ خروجی ( Load Overload Protection)
3- حفاظت دشارژ بیش از حد باتری ( Battery Over Discharge Protection )
4- حفاظت در برابر اتصال کوتاه بار ( Load Short Circuit Protection )