چشم الکترونیک پارادوکس

وضعیت موجود
قیمت ۱۷۰,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

چشم الکترونیک پارادوکس با طول دید 12 متر

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

چشم الکترونیک پارادوکس  ۴۷۶ یکی از بهترین برندها در بین چشمی های دزدگیر می باشد دارای حسگر حرکتی قدرتمند می باشد.
سنسور چشم پارادوکس ۴۷۶ حساس به حرکت میباشد و انواع بسیار زیادی دارد اکثرا روی دیوار نصب می شود و زاویه دید ۱۱۰ درجه دارد.
چشم دزدگیر پارادوکس به واسطه لنز با تکنولوژی ساخت Micro Prism و سنسور تشخیص حرکت با کیفیت بالا، به محض وجود حرکت در محدوده تشخیص، آن را مشاهده و سیگنال مناسب را ارسال خواهد کرد. با ثابت و محکم کردن مکان قرارگیری چشمی پارادوکس و نصب آن در مکانهایی که از آلودگی نویزی کمتری برخوردارند، عملکردی ایده آل از چشمی خواهید داشت.با قابلیت تشخیص حرکت افراد , چشم های آشکارساز حرکت ، فضای مقابل خود را با اشعه مادون قرمز (IR) اسکن می کنند و چنانچه حرکت محسوسی اتفاق بیفتد آن را در خروجی خود آشکار می کنند.
حسگر PIR موجود در این چشمی آثار گرمایی بدن انسان رو کشف میکنه و با تبدیل اون به یه سیگنال الکتریکی دیجیتال یا آنالوگ امکان انجام هر عملی که میشه با یه سیگنال الکتریکی انجام داد رو فراهم میکنه از دزدگیر، روشن کردن لامپ‌ راه‌پله و… ، رهگیری اهداف گرمایی و… از کاربردهای این نوع حسگر هست. چشمی دزدگیر پارادوکس حسگر با دقت بالا، نویزپذیری پایین و با امکان تشخیص زاویه و فاصله بالا. با توانایی تشخیص اجسامی که دمای آن بالاتر از صفر مطلق یعنی ۲۷۳ درجه زیر صفر باشد و از خودش انرژی از جنس امواج نوری ساطع کند.

مشخصات فنی چشم دزدگیر پارادوکس های کپی :
دارای سنسور با نویز پذیری کم و حساسیت زیاد
محدوده تشخیص (˚110): 1.7m ~ 15.3m
حساسیت قابل تنظیم بین 9% تا 100%
سرعت تشخیص: 0.15 ~ 3.6 m/sec
دارای لنز و روکش با استحکام بالا
مقاوم در برابر عوامل محیطی
دارای سوئیچ Tamper
ارتفاع نصب: 2.1m