تلفن کننده سیمکارتی و شنود صدا از راه دور

وضعیت بزودی
رتبه ی این کالا: 0.0

تلفن کننده سیمکارتی و خط ثابت فایروال با شنود صدا از راه دور

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

تلفن کننده سیم کارتی G6 فایروال یک تلفن کننده دو منظوره سیم کارتی و خط ثابت شهری می باشد.وظیفه اصلی این دستگاه این است که به محض تحریک شدن دزدگیر به مخاطبینی ک شماره آنها در حافظه ها ذخیره شده هست اطلاع رسانی کند. همچنین می توان صدای محیط را از راه دور بر روی موبایل شنید.

ویژگی این تلفن کننده سیمکارتی شنود صدای محیط و قابلیت نصب میکروفون خارجی کنترل دستگاه از طریق پیامک، تماس و اندروید ارسال کلیه نتایج عملیات دستگاه به ADMIN قابلیت کنـترل وسایل برقی با تماس یا پیامک سخنگو بودن فارسی منو هامی باشد.

سایر ویژگی های تلفن کننده G1 :
تعداد حافظه : 20 تلفن
ولتاژ کاری : 12 ولت
دارای نمایشگر LCD فارسی
قابلیت تست شماره گیری     
قابلیت اتصال به خط ثابت     
قابلیت ارسال SMS     
قابلیت ضبط پیام صوتی    
گارانتی 60 ماهه فایروال

کاربرد تلفن کننده G1 :
در دزدگیر های اماکن امروزی امکان تماس تلفنی با کاربر در زمان آژیر زدن و اعلام هشدار دزدگیر  فراهم می باشد و در دو نوع سیم کارتی و یا خط ثابت ارائه می شوند،که تلفن کننده G6 خط ثابت و سیم کارت را به طور همزمان پشتیبانی می کند ،این تلفن کننده به راحتی با یک سوکت به دزدگیر های مدل F6 و ّF7 فایروال متصل شده و امکان فعال و غیر فعال کردن دزدگیر از راه دور از طریق SMS و یا App موبایل را فراهم میکند.

همچنین شما میتوانید این تلفن کننده سیمکارتی را به دیگر دستگاه های دزدگیر موجود در بازار نیز متصل نمایید.

شنود صدای محیط از راه دور :
از کاربرد های دیگر تلفن کننده G1 شنود صدای محیط از راه دور می باشد. که پس از برقراری تماس می توانید صدای محیط را از هر فاصله ای بشنوید.


کنترل راه دور لوام برقی با موبایل :
لازم به ذکر است که تلفن کننده G6 فایروال علاوه بر فعال و غیر فعال کردن دزدگیر میتواند دو وسیله برقی را با استفاده از رله قطع و وصل کند که از این ویژگی میتوانید برای روشن و خاموش کردن لامپ و یا هر وسیله برقی دیگیری از راه دور استفاده کنید.