ترموستات تابلویی گرمایشی

وضعیت موجود
قیمت ۱۲۷,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ترموستات تابلویی جهت کنترل دمای تجهیزات گرمایشی و همچنین می توان از آنها به عنوان سوئیچ اتصال برای دستگاه های هشداردهنده دمای بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

ترموستات تابلویی شیوا امواج دستگاهی مناسب جهت کنترل دمای تجهیزات گرمایشی می باشد. که دارای بدنه بسیار باریک و طراحی شده با بالاترین استانداردهای بین المللی می باشد.

در حالت نرمال بسته، TC-70H:NC( در صورت افزایش دما اتصال باز می شود) و درحالت نرمال باز،TC-70C:NO(در صورت افزایش دما اتصال بسته می شود)

Model: TC70
CODE:15M1
WEIGHT:46gr
Size:88*18*71mm
IP 30

 

این ترموستات دارای قابلیت تنظیم دما برای قطع و وصل سیستم های گرمایشی و سرمایشی می باشد و همچنین می توان از آن به عنوان سوئیچ اتصال برای دستگاه های هشداردهنده دمای بالا و پایین استفاده کرد.

ترموستات تابلویی شیوا امواج در دو مدل نرمال بسته (NC) TC-70H که در صورت افزایش دما اتصال باز می شود و مناسب برای هیتر است و مدل نرمال باز (NO) TC-70C که در صورت افزایش دما اتصال بسته می شود و مناسب برای سیستم سرمایش است، تولید می شود.

ترموستات تابلویی شیوا امواج دارای بدنه مینیاتوری، ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت و ضد شعله می باشد. نصب سریع و آسان, عملکرد ساده و دقت بالا از جمله مهم ترین ویژگی های این محصول می باشد.

توجه:
به منظور تعیین دمای تنظیمی واقعی در حالت اتصال با کنتاکت بسته(NC) حداکثر هیسترزیس دمایی اندازه گیری شده را باید به حداقل دمای کارکرد مورد نیاز اضافه کرد.

برای مثال:
حداقل دمای مطلوب در محفظه:12±درجه سانتی گراد
هیسترزیس دمایی ترموستات: 8±درجه سانتی گراد
دمای تنظیم بر روی پیچ تنظیم:20+درجه سانتی گراد

کارایی در  20- تا 80 درجه سانتیگراد و محدوه انداره گیری دما 0 تا 70 درجه سانتی گراد
خروجی رله 10 آمپر
هیسترزیس دمایی برای دمای قطع شدن در حد بالا:۵±۷۰درجه سانتی گراد, ّبرای دمای وصل شدن در حد پائین:۸±۰درجه سانتی گراد