تایمر آبیاری

وضعیت موجود
قیمت ۹۷۰,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

تایمر و شیر برقی جهت آبیاری در ساعت های دلخواه

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

با استفاده دستگاه تایم آب می توانید تایمر آبیاری را به شیر برقی متصل نموده و بصورت روزانه یا هفتگی آنرا برنامه ریزی نمایید تا راس ساعت های دلخواه شیر برقی روشن شده و طبق برنامه در زمان مقرر خاموش شود. همراه این تایمر یک شیر برقی برنجی 1/2 اینچ نیز می باشد که مستقیما با دوشاخه به پریز تایمر متصل می شود و فقط کافیست ورودی و خروجی شیر برقی به سیستم آبیاری شما متصل گردد.

ویژگی های تایمر آبیاری :
- کمترین و حداقل  زمان برنامه ریزی : 1 دقیقه
- میزان خطا : کمتر از 3 ثانیه در یک روز
- صفحه نمایش دیجیتالی LCD
- دارای دکمه ریست برای ریست نمودن دستگاه ( دکمه قرمز کوچک)
- دارای استانداردهای GS, CE, RoHS, REACH, PAHS
- ورودی برق : 220 الی 240 ولت
- جریان ماکزیمم مورد قبول : 16 آمپر - 230 ولت - 3600 وات
- اندازه : 5.7*8.5*12.5 سانتیمتر
- دارای باطری بک آپ و پشتیبان داخلی برای ذخیره تنظمات در زمان قطعی برق  ( نوع باطری :نیکل متال 1.2 ولتی با ماندگاری انرژی طولانی مدت حداقل 100 ساعت )

توضیح : برای شارژ و پر شدن این باطری توصیه میشود در بار اول استفاده این تایمر را حداقل 12 ساعت مداوم بگذارید در پریز برق بماند .

سایر توضیحات تایمر آبیاری :
این تایمر قابلیت برنامه ریزی 16 بار خاموش و روشن در هر شبانه روز را دارد( 8 بار روشن و 8  بار خاموش ) و قابلیت تکرار آن برای روزهای بعد یا روزهای خاص ( در کل 112 بار در هفته ) میسر میباشد.
شما میتوانید برای یک روز 8 برنامه روشن و 8 برنامه خاموش تعیین کرده و یا همین 16 برنامه را برای کل روزهای هفته یا چند روز خاص معین کنید. یا اینکه جمعاٌ 16  برنامه متفاوت روشن و خاموش را برای روزهای متفاوت مشخص و تعیین کنید
تایمر (ساعت فرمان) دارای 2 شاخه جهت اتصال به پریز برای ورود برق به دستگاه از یک طرف و پریز برای خروج برق به وسیله مورد نظر از طرف دیگر میباشد.

مشخصات شیر برقی 1/2 اینچ :
سایز : 1/2 اینچ
وزن 1000 گرم
ابعاد : 100*60*130 میلی متر
جنس : برنج
اتصال : دنده ای