تگ جاسوییچی RFID

وضعیت موجود
قیمت ۷,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

تگ سوییچی یا تگ در تجهیزات RFID

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تگ سوییچی یا تگ در تجهیزات RFID به معنی چسبنده شناسه دار و تگ های rfid 125khz مناسب کارتخوان و اکسس کنترل و قفل های برقی رمزی و کارتی , اثرانگشتی ۱۲۵ کیلوهرتز می باشد.

عملکرد تگ سوییچی :
تگ سوییچی یا تگ در واقع کلید الکترونیکی می باشد با امنیت بسیار بالا همچنین قیمت تگ های RFID,مناسب و سیستم کدینگ و کد دهی بسیار ایمن و پیچیده ای دارند.فروش تگ RFID در غالب دستبند و کارت و جاسوییچی می باشد,تگ rfid توسط ماژول مخصوص به نام ماژول RFID به تگ کدینگ و از حالت خامی در می آید.خرید تگ RFID طرح دستبند و نصب سیستم های کنترل تردد کارتی,رمزی,اثرانگشتی مانند سیستم های ریموت کنترل موجب افزایش ایمنی در تردد و سهولت می گردد.


تگ سوییچی و اهمیت تگ در سیستم های کنترل تردد :
تگ سوییچی یا تگ سرسوئیچی مختص سیستم هایی می باشد که به دنبال اجرای سیستم کنترل و مدیریت تردد و حذف سیستم های سنتی با امنیت کم و هزینه های بسیار بالا می باشد و سیستم های rfid بهترین انتخاب جهت کنترل و مدیریت تردد می باشد.

تگ سوییچی مکمل چه تجهیزاتی می باشد ؟
تگ سوییچی مکمل سیستم های کنترل تردد از جمله قفل برقی و دربازکن ریموت دار و آیفون تصویری بیسیم,چشمی دیجیتالی درب و درب بازکن کارتی رمزی و اکسس کنترل RFID و کارتخوان RFID و قفل های باشگاهی می باشد.