مانیتور تصویری با حافظه

وضعیت موجود
قیمت ۱,۸۹۵,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

مانیتور تصویری تک نما با صفحه نمایش رنگی 7 اینچ لمسی با حافظه تصویربرداری

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

مانیتورهای جدید تکنما سری DM از حافظه داخلی با قابلیت عکسبرداری و فیلمبرداری برخوردار است که هم بصورت دستی می توان فیلم و عکس مراجعه کننده را بدون آنکه متوجه شود گرفت هم در زمانی که کسی منزل نیست مراجعه کننده عکسش و یا فیلمش در آیفون تصویری با ساعت و تاریخ مراجعه ضبط می شود .

ظرفیت ضبط فیلم و یا عکس در آیفون تصویری به کارت حافظه ای است که برای آیفون تصویری تهیه می کنید هر میزان که ظرفیت مموری بیشتر باشد تعداد عکس و فیلم ذخیره شده بیشتر خواهد بود .

از دیگر مزایایی که در این مدل آیفون تصویری وجود دارد امکان متصل شدن به زنگ پشت درب واحد و نمایش تصویر دوربین سوم می باشد. تصویر دوربین دوم و  سوم می تواند تصویر انبار یا پارکینگ و یا قسمتی از حیاط باشد که آیفون تصویری نصب شده می تواند به صورت آنلاین تصاویر آن محدوده را نمایش بدهد .

 به طور مختصر می توان گفت مانیتور DM تکنما 3تصویر را نشان می دهد که تصویر اول تصویر پنل تصویری دربازکن است تصاویر دوم و سوم تصاویر دوربین مجزا می باشد که توسط مشتری سفارش و نصب می شود و نیاز به کابل کشی دوربین دارد .

زنگ پشت درب واحد با یک ملودی مجزا زنگ می خورد و میتواند تصویر دوربین سوم را پشت درب واحد قرار داد .که از نظر امنیت پیشنهاد خیلی خوبی است .حافظه داخلی آیفن تصویری 10 عکس می باشد و باید برای گوشی حافظه تهیه شود .

مزیت های ویژه مانیتور D70M :
- نمایشگر 7 اینچ لمسی
- حافظه داخلی و پشتیبانی از Micro-SD
- اتصال همزمان به 3 دوربین مداربسته

مشخصات فنی مانیتور D70M :
صفحه نمایش 7 اینچی با تکنولوژی LCD
قابلیت تنظیم صدای زنگ : دارد
بازکردن درب پارکینگ : دارد
قابلیت اتصال به دو پنل : دارد
قابلیت اتصال به یک دوربین دیگر : دارد
صفحه نمایش رنگی : دارد
ارتباط داخلی : ندارد
حافظه : ندارد
گوشی دهنی : دارد
صفحه نمایش لمسی : دارد
جنس بدنه : پلاستیک
نوع صفحه نمایش : TFT
اندازه صفحه نمایش : 7 اینچ
کشور سازنده : ایران
گارانتی : 36 ماه