شارژر اتوماتیک 12 ولت 1 آمپر

وضعیت موجود
قیمت ۱۹۵,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

شارژر اتوماتیک باطری های قابل شارژ از 3 تا 7 آمپر با قطع کن خودکار

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

این شارژر به محض پایین آمدن ولتاژ باتری به طور اتوماتیک شروع به شارژ می کند و با شارژ کامل باتری جریان را قطع می کند و این فرآیند با led دو رنگ دستگاه قابل تشخیص می باشد.

مشخصات شارژر اتوماتیک :

ولتاژ دی سی 12 ولت تا 14.7 ولت

جریان دهی : 1 آمپر

قطع کن خودکار

دارای نمایشگر led وضعیت

نکته مهم : باطری شارژی خشک امروزه در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربرد باطری خشک 12 ولت میتوان به: باطری ماشین، باطری دوچرخه برقی، باتری ماشین شارژی و موتور شارژی، باتری یو پی اس (برق اضطراری)، باتری پنل خورشیدی، باطری ژنراتور، باطری موتور شارژی دندی . . . نام برد. برای شارژر باطری های خشک، باید از مدار شارژ مناسب استفاده شود. انتخاب مناسب مدار شارژر باتری خشک باید با توجه به 2 پارامتر صورت گیرد: 1. ولتاژ باطری 2. ظرفیت باطری (آمپر ساعت)

اکثر باطری های شارژی 12 ولت هستند و بسته به کاربرد باطری 12 ولت در ظرفیت های مختلفی تولید و استفاده می شوند. (از 1 تا 200 آمپر ساعت)

ولتاژ مدار شارژ باطری خشک باید اندکی از ولتاژ باتری بالاتر باشد تا عملیات شارژ به درستی صورت پذیرد. به عنوان مثال، برای شارژ باتری 12 ولت، مدار شارژ با ولتاژ 13-14 ولت مناسب می باشد.

همچنین جریان خروجی باطری باید در حدود یک سوم تا یک ششم ظرفیت باطری باشد. به عنوان مثال برای شارژ باطری 12 ولت 7 آمپر، مدار شارژ 1 یا 2 آمپر مناسب است. استفاده از شارژر با جریان خروجی بالاتر از میزان ذکر شده عمر مفید باطری را کاهش می دهد.