تابلو تخته سیاه نوری لایت بورد ای ای دی

وضعیت موجود
قیمت ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

این بوردها، نسل جدید تخته گچی های کافه و رستوران می باشند، به طوری که شما می توانید طرح خود را یا حتی متن خود را به راحتی با ماژیک بر روی آن بکشید

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

این تابلو ، نسل جدید تخته گچی هستند و زیبایی خاصی به محیط می دهند، به طوری که شما می توانید طرح خود را یا حتی متن خود را به راحتی با ماژیک بر روی آن بکشید (نیاز به تهیه ماژیک نمی باشید)
این محصول همراه با شش عدد ماژیک فلورسنت به شما ارائه می گردد.
فقط کافیست آن را به برق وصل کنید، سپس تمام نوشته ها و یا طرح های شما مانند نئون روشن می شود
و می توانید طرح خود را به راحتی با دستمال مخصوصی که برای این محصول تعبیه شده پاک کنید و بارها و بارها این کار را تکرار کنید. لازم بذکر است با کنترل تغییر رنگ محصول می توانید از ۴۰ حالت نوری آن استفاده نمایید و در نهایت لازم نیست نگران تهیه ماژیک باشید، زیرا این محصول همراه با شش عدد ماژیک به شما ارائه می شود.
فقط توجه داشته باشید برای استفاده از ماژیک های محصول ابتدا نوک ماژیک را بر روی یک سطح سخت فشار دهید تا جوهر وارد نوک ماژیک شود و سپس از طراحی لذت ببرید، برای پاک کردن طرح کشیده شده نیز تنها کافیست که بعد از کشیدن طرح ۵ دقیقه صبر کنید تا طرح خشک شود و سپس به راحتی می توانید آن را پاک کنید. جنس بدنه این محصول چوبی می باشد و دارای فضایی در پایین آن برای قرار دادن گلدان یا هر محصولی دیگری می باشد.

توجه:
با استفاده از ریموت سرخود که به شارژر متصل است می توانید رنگ بندی نورها را عوض کنید.
رنگ های ماژیک سفید ، زرد ، سبز ، آبی , قرمز ، بنفش 

اقلام همراه تابلو :
 شش عدد ماژیک
پد مخصوص پاک کننده ماژیک
ریموت کنترل متصل به تغذیه
آداپتور

ابعاد : ۳۹*۱۰*۱۱۲ سانتی‌متر 
وزن : ۴ کیلوگرم

نکته:
برای استفاده بهتر از ماژیک ها، به مدت ۱۰ ثانیه آن را تکان داده و نوک ماژیک را روی یک سطح سخت نگه دارید تا جوهر به نوک ماژیک انتقال پیدا کند.
زمانی که طرحی را روی تخته می کشید تا زمانی که خشک نشده (یک دقیقه) اقدام به پاک کردن آن نکنید.