فرم خريد محصول
نام کالا قيمت تعداد حذف

کنترل دمای اتاق با کلید هوشمند کولر آبی

ممکن است از شنیدن کلید هوشمند کولر آبی تعجب کنید. اما این واقعیت دارد که با تعویض کلید معمولی کولر آبی و جایگزینی یک کلید هوشمند کولر آبی آریس تک ، کولر آبی شما بصورت هوشمند و با امکانات منحصربفرد زیر خواهد شد و شما از امکانات ویژه ای با هزینه بسیار کم برخوردار خواهید شد:
http://www.bizna.ir/upload/CSS/1529748634.jpg
- کولر معمولی شما تاکنون بصورت خودکار و متناسب با گرم شدن و خنک شدن هوا روشن یا خاموش نمی شد اما حالا با این کلید هوشمند کولر آبی معمولی شما بصورت اتوماتیک و با کم و ریاد شدن دما روشن یا خاموش می شود و حتی سرعت آن کم و زیاد می شود...
http://www.bizna.ir/upload/CSS/1518926234.gif
- کولر معمولی شما تاکنون در یک زمان مشخص روشن یا خاموش نمی شد اما حالا با کمک این کلید هوشمند در زمان دلخواه شما روشن یا خاموش می شود. مثلا الان ساعت 11 شب است و شما می خواهید 3 ساعت بعد یعنی 2 بامداد خاموش شود. فقط کافیست این زمان را به کلید هوشمند بدهید تا راس ساعت مورد نظر خاموش شود.

http://www.bizna.ir/upload/book/1473084414.jpg
- با کلید معمولی کولر تاکنون نمی دانستید دمای هوای اتاق چند درجه سانتیگراد است اما حالا با کمک کلید هوشمند کولر آبی بدون وقفه و در هر لحظه متوجه میزان دمای اتاق خواهید شد.


- از همه مهمتر اینکه کلید معمولی کولر را باید بصورت دستی روشن و خاموش می کردید اما حالا کلید هوشمند کولر آبی شما دارای یک ریموت کنترل رادیویی است که می توانید از هر نقطه خانه حتی از اتاق های دیگر کولر خود را با یک اشاره روشن یا خاموش کنید.

- زیبایی این کلید هوشمند کولر بسیار چشمگیر است و به زیبایی خانه شما می افزاید و استفاده آسان از این کلید کولر نیز به شما کمک می کند از امکانات آن به بهترین شکل ممکن برخوردار شوید.

در صورت تمایل به تهیه کلید هوشمند کولر آبی و دریافت اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه نمایید.

جديدترين محصولات

پيشنهاد محصولات مشابه

پیگیری سفارش محصول

کد سفارش را وارد نمایید


تبليغات

logo-samandehi

نماد اعتماد