فرم خريد محصول
نام کالا قيمت تعداد حذف

تخریب یک منزل مسکونی بر اثر نشت گاز در شاهرود

عليرضا محمدي در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به بروز انفجار در يک منزل مسکوني واقع در شهرک نوين شاهرود که شب گذشته رخ داد اظهار داشت: حادثه در حالي رخ داد که خوشبختانه هيچ يک از اهالي منزل در خانه حضور نداشتند و با وجودحجم وسيعي از تخريب، خسارت جاني به همراه نداشت.

وي درباره اين حادثه گفت: بر اساس شواهد موجود علت اصلي سانحه نشت گاز به مدت حداقل دو تا سه روز بوده است.

اين مقام مسئول با اشاره به تخريب بيش از 60 درصدي منزل مسکوني اظهار داشت: حجم خسارات وارده به اين منزل مسکوني بسيار زياد است.

محمدي افزود: قدرت انفجار تا حدي بوده است که پنجره منزل مذکور تا شعاع 25 متري از محل حادثه به بيرون پرتاب شده است.

وي همچنين تاکيد کرد: ماموران آتش نشاني از دو ايستگاه ولايت و عدالت به سرعت و در کوتاهترين زمان ممکن به محل اعزام شدند و حريق ناشي از اين انفجار را تحت کنترل درآوردند.

شعاع حادثه تا حدي بود که مردم را به کوچه و خيابان کشاند

مدير عامل آتش نشاني شاهرود خاطرنشان کرد: علاوه بر منزل مسکوني مذکور، دو مورد تخريب ديوار هاي منازل مجاور و همچنين شکستن شيشه هاي منازل مسکوني اطراف گزارش شده است.

محمدي افزود: شعاع حادثه تا حدي بود که تمامي شهرک نوين را تحت پوشش قرار داده و مردم را به کوچه و خيابان کشانده بود.

وي ضمن هشدار به خانواده ها در فصل سرما، تصريح کرد: در ايامي که مصرف گاز در اين فصل از سال افزايش پيدا مي کند توجه به مسائل ايمني اولويت دارد.

مدير عامل آتش نشاني شاهرود با تاکيد بر ايمني لوازم گازسوز در هنگام خروج از منزل، ابراز داشت: حادثه مذکور زماني رخ داد که صاحب خانه به مدت سه روز از منزل دور بوده است و نشت گاز  در اين مدت ادامه داشته است.

نشت گاز عامل حادثه بوده است

کارشناس اداره گاز شهرستان شاهرود حاضر در صحنه نيز در اين گفتگو با تاکيد بر اينکه گاز به مدت بيش از دو روز در منزل مسکوني نشت داشته است، گفت: حجم انفجار و خرابي هاي موجود نشان دهنده تراکم حجم بالايي از گاز در منزل بوده است.


با پیشگیری می توان از حوادث نشت گاز جلوگیری به عمل آورد.

 

جديدترين محصولات

پيشنهاد محصولات مشابه

پیگیری سفارش محصول

کد سفارش را وارد نمایید


تبليغات

logo-samandehi

نماد اعتماد