فرم خريد محصول
نام کالا قيمت تعداد حذف

تعمیرات ماشین ظرفشویی

 امروزه استفاده از ماشین ظرفشویی فراگیر شده است و برندهای مختلفی انواع ماشین ظرفشویی ایستاده و رومیزی را مانند ماشین ظرفشویی بوش ، ماشین ظرفشویی سامسونگ ، ماشین ظرفشویی ال جی و سایر برندها تولید می کنند. اما نکته مهم استفاده صحیح مصرف کنندگان از ماشین ظرفشویی و سرویس و نگهداری به موقع ماشین ظرفشویی می باشد که باعث دوام بیشتر و استفاده بهینه از ماشین ظرفشویی می شود. لزوم استفاده از شوینده های مناسب و اصلی از موارد مهم در تداوم کار ماشین ظرفشویی می باشد که استفاده کننده می بایست آنرا رعایت نماید و با توجه به دستورات دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی در جهت نگهداری صحیح آن اقدام نماید. اما اگر به هر دلیل ماشین ظرفشویی دچار اختلال شد و نیاز به تعمیرات ماشین ظرفشویی بود می بایست از سرویسکاران مجاز و تعمیرکار مجاز ماشین ظرفشویی کمک بخواهید.

برای استفاده صحیح از ماشین ظرفشویی باید طبق راهنمای سازنده اقدام نمایید بطور مثال هنگام شستشو حتما از جاهای در نظر گرفته شده برای ظروف مختلف استفاده شود.

برنامه شستشوی مناسب هر ظرف را انتخاب نمایید. بطور مثال برنامه ظروف چرب با برنامه ظروفی مانند لیوان و لوازم شیشه ای متفاوت است که آنها را سازنده در دفترچه راهنمای ظرفشویی توضیح داده است.
برندهایی مانند سامسونگ ، بوش و... که سازنده بهترین لوازم خانگی هستند نیاز به سرویس و تعمیر دارند برای تعمیر ظرفشویی بوش حتما از نمایندگی های مجاز استفاده نمایید.

جديدترين محصولات

پيشنهاد محصولات مشابه

پیگیری سفارش محصول

کد سفارش را وارد نمایید


تبليغات

logo-samandehi

نماد اعتماد